
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650825
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:30:47 | | SCORE | 12233 |
|---|
| FPS | 203 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88ED - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (200 W) |
|---|
|