FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2650831
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:35:03 |
| SCORE | 4502 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-4009 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (184 W) |
|---|
| GPU1 | Lebo Virtual USB Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: FEFE-6666 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|