FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2650864
FurMark (GL) Submitted by PaladinBirdy on May 18, 2026 @ 06:52:49 |
| SCORE | 10106 |
|---|
| FPS | 168 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 10DE-12A4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (261 W) |
|---|
| GPU1 | Microsoft Remote Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E3B-1DA5A - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|