FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650865
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 06:54:24 |
| SCORE | 11457 |
|---|
| FPS | 191 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-4191 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (185 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC5 - SUB: 1458-D000 - REV: 5 |
|---|