FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650874
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:00:30 |
| SCORE | 6395 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700KF @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3080 Ti Suprim X 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1462-3897 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (382 W) |
|---|