
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650875
FurMark (GL) Submitted by test_260518 on May 18, 2026 @ 07:01:13 | | SCORE | 3199 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E87 - SUB: 19DA-3507 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (286 W) |
|---|
|