
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650889
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:06:35 | | SCORE | 6527 |
|---|
| FPS | 108 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 103C-6903 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1606 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (172 W) |
|---|
|