FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650892
FurMark (GL) Submitted by wincy on May 18, 2026 @ 07:07:07 |
| SCORE | 12886 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Zotac RTX 5090 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 19DA-1761 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (599 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 47 W |
|---|