
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650899
FurMark (GL) Submitted by rins on May 18, 2026 @ 07:11:37 | | SCORE | 13448 |
|---|
| FPS | 224 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2602 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (302 W) |
|---|
|