FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650904
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:13:30 |
| SCORE | 1851 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 7 240H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 1028-D35 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 31 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 350 MHz |
|---|
| max power | 76 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1028-D35 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1222 MHz - max: 2288 MHz |
|---|