FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650905
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:16:17 |
| SCORE | 8105 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24C9 - SUB: 1043-88B6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (225 W) |
|---|
| GPU1 | MuMu Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1F2DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|