FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650916
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:25:21 |
| SCORE | 2224 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 555.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3750H with Radeon Vega Mobile Gfx |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F91 - SUB: 1043-109F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1276 MHz - max: 1440 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) RX Vega 10 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1043-18F1 - REV: C1 |
|---|