FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650920
FurMark (GL) Submitted by SMH01 on May 18, 2026 @ 07:27:53 |
| SCORE | 9424 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D19 - SUB: 1558-1360 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2198 MHz - max: 2362 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|