
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2650925
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:29:27 | | SCORE | 9724 |
|---|
| FPS | 161 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (240 W) |
|---|
|