FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650931
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:32:09 |
| SCORE | 5561 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10885H CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1D05-1116 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1162 MHz - max: 1530 MHz |
|---|
| max power | 125 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1D05-1116 - REV: 5 |
|---|