FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2650937
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 07:35:55 |
| SCORE | 3348 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2689 v4 @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10B0-1535 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 750 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (326 W) |
|---|