FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2651185
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 09:51:25 |
| SCORE | 15296 |
|---|
| FPS | 254 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8694 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 28 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 106 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2448 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| max power | 356 W |
|---|