FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2651395
FurMark (GL) Submitted by cos on May 18, 2026 @ 11:24:32 |
| SCORE | 6018 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E07 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RX 6750 XT Strix OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5E5 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 57 MHz - max: 2529 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| max power | 232 W |
|---|