FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2651496
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 12:06:36 |
| SCORE | 6022 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8737 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 1EF7-1573 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2300 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|