FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2651616
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 12:50:51 |
| SCORE | 9888 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1043-34F8 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 55 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 55 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27E0 - SUB: 1043-34F8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1816 MHz |
|---|