FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2651836
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 13:59:50 |
| SCORE | 15295 |
|---|
| FPS | 254 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX (radeonsi navi31 ACO DRM 3.64 7.0.8-200.fc44.x86_64) |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6 (Core Profile) Mesa 26.0.5 (git-e4bd78e80a) |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.8-200.fc44.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | Intel UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1333 MHz - max: 1828 MHz |
|---|