FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652067
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 15:07:21 |
| SCORE | 5478 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 140T GPU (16GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1462-1480 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6452 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 33 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1462-1480 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1298 MHz - max: 1598 MHz |
|---|