FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652071
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 15:08:20 |
| SCORE | 454 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.323 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 103C-8BAD - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7029 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-27E0 - SUB: 103C-8BAD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 33 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 2010 MHz |
|---|