FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652209
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 15:51:30 |
| SCORE | 10156 |
|---|
| FPS | 169 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 250K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 1700 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2783 - SUB: 10DE-18CA - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|