FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652366
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 16:36:59 |
| SCORE | 2408 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-3AC8 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 37 % |
|---|
| core clock | min: 450 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D59 - SUB: 1043-3AC8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 2460 MHz |
|---|