FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652846
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 18:48:07 |
| SCORE | 5653 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1C92 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 9 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24A0 - SUB: 1043-1C92 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1156 MHz - max: 1410 MHz |
|---|