FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2652933
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 19:07:00 |
| SCORE | 11163 |
|---|
| FPS | 185 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.20.42.14.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 350 MHz |
|---|
| max power | 6 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EFE-51 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 153 MHz - max: 2186 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| max power | 240 W |
|---|