FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653239
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 20:41:10 |
| SCORE | 11368 |
|---|
| FPS | 189 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260505 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8801 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-4499 - REV: C3 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 120 MHz - max: 1852 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 63 °C |
|---|
| max power | 246 W |
|---|