FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653249
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 20:44:46 |
| SCORE | 8468 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1025-1830 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 1250 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 7 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F58 - SUB: 1025-1830 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 292 MHz - max: 2092 MHz |
|---|