FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2653414
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 21:29:45 |
| SCORE | 358 |
|---|
| FPS | 5 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 50HX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 33 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA CMP 50HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E09 - SUB: 10DE-1554 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 74 % TDP |
|---|