FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2653700
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 18, 2026 @ 23:14:12 |
| SCORE | 1016 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.83 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 103C-8A2C - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 19 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 33 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 103C-8A2C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 240 MHz - max: 1426 MHz |
|---|