FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2653935
FurMark ROG (GL) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 00:58:01 |
| SCORE | 14366 |
|---|
| FPS | 237 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-3E98 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8424 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C59 - SUB: 1043-3E98 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 2026 MHz |
|---|