FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2654047
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 02:11:15 |
| SCORE | 4786 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 356H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-B0A0 - SUB: 144D-C1DC |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8622 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 900 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 144D-C1DC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 240 MHz - max: 1576 MHz |
|---|