FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2654091
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 02:36:41 |
| SCORE | 5398 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7E29 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 63 W |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 1458-405A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|