
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2654553
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 07:26:05 | | SCORE | 2851 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2572 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (146 W) |
|---|
| GPU1 | spacedesk Graphics Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1982C-1A2F8 - SUB: 1CEEA-16A02 |
|---|
|