
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2654703
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 08:47:30 | | SCORE | 268 |
|---|
| FPS | 4 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 1030 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1270 V2 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GT 1030 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D01 - SUB: 1458-3767 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1266 MHz - max: 1658 MHz |
|---|
|