
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2654979
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 11:10:33 | | SCORE | 3500 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 3070 Ti Suprim X 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1462-5051 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1830 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (309 W) |
|---|
|