
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2655506
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 14:19:32 | | SCORE | 4469 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-147D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (349 W) |
|---|
| GPU1 | AnyViewerIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 20300-EC3F - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|