
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2655691
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 15:20:03 | | SCORE | 2626 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600X Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 10DE-120F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1532 MHz - max: 1734 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (257 W) |
|---|
|