FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2656173
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 17:19:43 |
| SCORE | 445 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.155 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile Gfx |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C92 - SUB: 1043-1BB1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 1266 MHz - max: 1747 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Vega 8 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1043-1BB1 - REV: C2 |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 146 MHz |
|---|