
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2656230
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 17:35:28 | | SCORE | 542 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 103C-8558 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (65 W) |
|---|
|