
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2656353
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 18:06:13 | | SCORE | 5607 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 19DA-1696 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (285 W) |
|---|
|