
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2656441
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 18:32:45 | | SCORE | 2286 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 10DE-1F02 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (172 W) |
|---|
|