
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2656775
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 20:00:29 | | SCORE | 1101 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B84 - SUB: 10DE-1B84 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1798 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (132 W) |
|---|
|