
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2656960
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 20:49:58 | | SCORE | 1288 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.242 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1043-85AB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 536.99 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1785 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (131 W) |
|---|
|