
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2657163
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 21:49:21 | | SCORE | 3229 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8600G w/ Radeon 760M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 196E-1452 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2542 MHz - max: 2918 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (146 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 760M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 1849-35BF - REV: 5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 3150 MHz - max: 3150 MHz |
|---|
| max power | 41 W |
|---|
|