
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2657173
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 21:52:00 | | SCORE | 1540 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA P104-100 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3350G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA P104-100 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B87 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1608 MHz - max: 1988 MHz |
|---|
| max power | 122 % TDP (235 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) RX Vega 11 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1458-D000 - REV: C8 |
|---|
| max core temperature | 35 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 184 MHz |
|---|
|