
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2657383
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 23:16:47 | | SCORE | 2276 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 1462-3367 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1658 MHz - max: 1810 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (220 W) |
|---|
|