
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2657421
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 19, 2026 @ 23:32:29 | | SCORE | 2127 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 10DE-1E81 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (251 W) |
|---|
|