
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2657527
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 00:07:33 | | SCORE | 717 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | MSI GTX 1050 Ti Gaming 4G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 1462-3352 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.53 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1304 MHz - max: 1760 MHz |
|---|
|